Zabawki na prezent dla dzieci smiling smiley

Wysłane przez Danizya 

Danizya (offline)

21-12-2021 14:58:56

Wrocław
Pomysły na prezent – zabawki z popularnych serii: MGA Entertainment, L.O.L. Surprise!, Little Tikes, Rainbow Hihg, Zapf creation: [link widoczny po zalogowaniu] smiling smiley Można jeszcze zamówić i dostać przed Świętami, bo w al.to mają gwarancję dostawy przed Wigilią. grinning smiley

MartaKoska (offline)

07-06-2022 16:08:11

Piekary Śląskie
U mnie jest szał na Rainbow High

eMamka (offline)

22-12-2022 10:54:07

Kraków
Zabawki MGA Entertainment są bardzo fajne. Pod choinkę kupiłam córce L.O.L. Surprise! Duże Zwierzaki - D.J. K.9 i laleczkę Na!Na!Na! Surprise Mallory Duckington smiling smiley Kupiłam w bardzo dobrej cenie: [link widoczny po zalogowaniu] winking smiley

MartaKoska (offline)

22-12-2022 14:56:05

Piekary Śląskie
To widzę, że nie tylko u mnie Lol Surprise u mnie prostu wymiata u moich córek winking smiley Co do zabawek dla małego dziecka, wszystko zależy jakie masz fundusze. Jeżeli dosyć spore to możesz pomyśleć o zjeżdżalniach drewnianych dla dzieci [link widoczny po zalogowaniu] Kupując to czy inne drewniane zabawki masz gwarancje, że nie kupujesz zabawek niewiadomego pochodzenia.

Morase (offline)

30-12-2022 13:37:48

Stary Chorzów
Moja młoda uwielbia zabawki drewniane i wszystko do kąpieli gdzie może przelewać wodę i bawić się pianą smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548640, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.