MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

halina2159 (offline)

09-06-2015 07:32:13

Skoczów
Pasiu gratulacje smiling smiley Adaś przeslodki smiling smiley niech rośnie zdrowo smiling smiley jak widzę alergie dają o sobie coraz mocniej znać u nas tez ale zyrtec jakoś daje radę więc w miarę ok a po deszczu to jest super bo pylki zmyte no i u nas alegria jest na niskim poziomie na szczęście zdrówka życzymy wszystkim smiling smiley Laska uważaj na Was teraz to w każdej chwili maluszek może chciec wyjść z brzusia smiling smiley u nas upaly duże choc rano i wieczorek chlodne ,Rafcio wczoraj został w domku i dzis też bo w niedzielę miał biegunkę eh jakis wirus lub coś takiego ale dostał syropek i juz po pierwszej dawce jest dobrze wiec się ciesze że zdrowieje winking smiley a poza tym w ten weekend mamy dni naszego miasta i robimy imprezkę urodzinowa zbiorową he he bo jest nas 4 osoby które mają urodzinki no i mamy z mężem 10 rocznice ślubu wiec byliśmy wczoraj na randce w restauracji we dwoje jak za dawnych lat smiling smiley pozdrawiam ciepło smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

11-06-2015 23:50:45

pomorze
A ja w tę nieszczęsną sobotę u dentysty nasiedziałam się ponad godzinę nim mnie przyjęła, a potem okazało się, że to ostatni ząb, moja ostatnia ósemka mnie boli i trzeba ją kanałowo leczyć! Jeszcze nie miałam żadnego zęba kanałowo leczone, bo wolałam je wyrywać. Ale w dniu, kiedy miałam jechać na wesele nie chciałam wyrywać zęba, więc dałam nałożyć lekarstwa do zębola i mam się 20 lipca zgłosić spowrotem, żeby podjąć leczenie. Potem szybko do domku, poprzebierać siebie i ferajnę i w drogę - spóźnieni o prawie godzinę. Bo chcieliśmy szybciej wyjechać, żeby sobie przystanki porobić po drodze, jakby co, ale nie było czasu na to. 2 godziny w aucie i tylko 2 przystanki na szybkie siusiu i zdążyliśmy do kościółka, choć już ślub trwał. Potem na salę i w sumie to chcieliśmy ze 2 godzinki posiedzieć i wracać, ale był okropny upał, a nam w aucie klima nie działa bo nie jest nabita. Więc poczekaliśmy do wieczorka i dokładnie to o 23.30 odjeżdżaliśmy. Powiem Wam, że trochę potańcowałam ze szwagrem ( panem młodym), z moim mężem i synkami, no i z tatą młodej smiling smiley Fajnie było! Pojadłam sobie że hej! Było z kim pogadać, a śmiałam sie tak mocno, że wszyscy się bali, czy tam się nie rozsypię smiling smiley No ale o 1.30 w nocy byliśmy u siebie cali i zdrowi smiling smiley No i do łóżka spać smiling smiley Wstałam coś po 9.00. A wieczorem grałam z chłopakami w piłkę nożną w ogrodzie smiling smiley Chwilę z rakietką od tenisa też pobiegałam i na piłce skakałam w domku i nic a nic się poród zacząć nie chce! Zresztą na piłce jak skaczę, to tylko brzucho twardnieje i boli, ale innych bólów nie mam, więc dupa blada! A też już bym chciała urodzić!!! Do tego byłam u gina w środę a ten zdziwko - a pani jeszcze się kula?! Hmmm.... ha, ha smiling smiley Zbadał mnie i stwierdził, że mały jak był ułożony, tak jest, rozwarcie na palec jest, ale nic więcej nie widać by sie działo. No i podłączył mnie na ponad 20 minut pod ktg, to jak na złość wtedy żadnych skórczy nie miałam. Więc spoko, jeszcze trochę się pokulam smiling smiley Ehhh.... Ja już chcę urodzić, bo ten brzucho to ciągle mi sie napina i chyba czasem główką synek na coś mi uciska, bo jeden półdupek mi sztywnieje, a potem noga też i mam bezwład w półdupku i w nodze. Ale gin powiedział, ze to normalne, bo główka wciska się coraz bardziej w kanał. Ja już chce urodzić!!!!!!!

Wszystkim solenizantom WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I SPEŁNIENIA MARZEŃ!!!! A alergikom życze jak najmniej kłopotów zdrowotnych!


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

12-06-2015 22:36:51

Gdynia
laska Spokojnie, urodzisz w swoim czasie winking smiley Chyba wszystkie kobiety tak mają, że pod koniec ciąży już nie mogą się doczekać smiling smiley Ja też mam jedną ósemkę, która teoretycznie nadaje się do leczenia kanałowego lub usunięcia, ale ja usunąć nie chcę, bo się boję a dentysta powiedział, że ósemek nie leczy się kanałowo, bo jest to fizycznie nie możliwe, człowiek nie może tak mocno otworzyć szczęki, żeby zmieściły się te druciki do czyszczenia kanałów. Ja mam ten ząb zaleczony tymczasowo, dentysta powiedział że żadnej gwarancji na niego nie daje. Wyczyścił ile się da i założył plombę dla dzieci. Na razie jest ok, ale pewnie w przyszłości trzeba będzie go usunąć. Śmieszne jest to, że ten ząb mnie w ogóle nie bolał, bolała mnie szóstka która była leczona kanałowo, siódemka ma jakieś wypełnienie przewodzące ciepło i zimno i od ósemki ból przechodził do szóstki, po zaleczeniu ósemki, szóstka przestała boleć.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

14-06-2015 23:55:09

pomorze
ulinko wiesz, ja tam się nie znam, tak mi powiedziała jak byłam. Mam już połowę tego pieruńskiego lekarstwa ukruszone, resztą się trzyma, ale denerwuje mnie ta dziura po ukruszeniu leku. No cóż, obym tylko wytrzymała z resztą lekarstwa do 20 lipca, bo wtedy dopiero mam przyjść spowrotem do dentystki. A nie chcę czuć bólu zęba jeszcze może podczas porodu! masakra z tymi zębami!!! Mam czas, to przemyślę, czy dac go leczyć czy wyrwać.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

17-06-2015 19:40:23

Gdynia
laska Oj ja też nie lubię jak się lekarstwo wykrusza.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

18-06-2015 00:08:51

pomorze
ulinka no właśnie, a mi sporo już się go wykruszyło, denerwuje mnie jak coś jem, to włazi mi wtedy w tą dziurę. Ale najważniejsze, że ząb nie boli - i niech tak zostanie na razie!!!!


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

catrinka (offline)

20-06-2015 11:06:32

Godziesze Małe
Nie wiem czy wiecie, ale Ania wczoraj o 11:15 urodziła chlopca. 3740 g i 56 cm. Na imię ma Hubert


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

20-06-2015 12:32:31

Kanada
Catrinka- dzieki za wiesci! Wiem ze urodzila ale nie znalam danych.
Laska GRATULACJE - synkaurodzinowe balonikichłopiec w łóżeczkukarmienie piersią


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

24-06-2015 23:18:10

Kanada
a tu kilka fotek naszych ostatnich








Z Maja


Moge tak patrzec bez koncasmiling smiley


Z Zosia


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

catrinka (offline)

25-06-2015 09:37:46

Godziesze Małe
Pasiu Adaś jest cudowny i widzę, że dziewczynki bardzo się cieszą z towarzystwa brata smiling smiley


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.