MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

laska (offline)

25-06-2015 10:13:47

pomorze
Widzę, że wieści rozchodziły się z prędkością błyskawicy smiling smiley Hi, hi smiling smiley catrinka dzięki, ze napisałaś tutaj smiling smiley Ja sie jakoś ogarnąć ze wszystkim jeszcze nie umiem i mam zaległości ze wszystkim. Ale już powoli, powoli i wpadnę w tryby smiling smiley

pasiu skoro na fotkach widać, że siostry są dumne i zadowolone, to znaczy, że zazdrości o maluszka nie ma?


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

25-06-2015 18:41:15

Kanada
Laska- no oochwile byla z Zosia mam nadzieje ze juz sobie wyjasnilysmy ze kocham ja tak samo jak brata, to byl 1 epizod ze mowila kochasz Adama i Maja.
Ale NA RECE chce brac codziennie i Zosia i Majasmiling smiley z tym nie ma problemu.
Co do rytmu, pamietam jak pojawila se Zosia i nic nie bylo tak jak chcialam na czas, a teram mysle mam maluszka- on dyktuje porysmiling smiley a ze ne bedze obiadu na czas no trudno smiling smiley czasem tak bywa zycesmiling smiley nie ma co sie stresowacsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

halina2159 (offline)

26-06-2015 22:25:37

Skoczów
witam dziewczyny smiling smiley Laska gratulacje synka smiling smiley ani sie obejrzysz a wszytsko bedziesz miała ułożone i na pewno ze wszystkim dasz radę smiling smiley Pasiu mały jest przesłodki i widać ze dziewczynki go uwielbiają smiling smiley a u nas pożegnanie przedszkola u Patki były występy i upominki i małe przyjęcie no i łezki się cisneły do oczu jak patrzyłam jak wystepowali ,na zebraniu w szkole tez juz byłam i cała lista co mają mieć na wrzesień no i u Rafcia też był dzień rodziny i było super teraz jeszcze do 17 lipca beda chodzic do przedszkola a potem bedą u babci smiling smiley a jutro mamy wesele mojego brata wiec imprezka smiling smiley za to za tydzień inwentaryzacja w pracy więc niedziela nie moja bo caly dzień liczenia eh oby tylko wszytsko wyszło dobrze a poza tym dzieciaki ciesza się latem ,byli na wycieczkach z przedszkola i na działce robimy co nieco wiec czas zajęty od rana do wieczora smiling smiley miłego weekendu i zdrówka dla wszystkich maluszków i tych wiekszych smyków oraz wszystkich dużych smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

12-07-2015 14:33:36

pomorze
Jak tam mijają wakacje??? Dzieciaki w domku czy gdzieś na wyjazdach? Nas jeszcze w domku, cały tydzień chodzili na naukę pływania nad jeziorko, teraz ten tydzień też mają chodzić, ale u nas pogoda do kitu. W zeszłym tygodniu mieli tylko 2 dni nad jeziorkiem słoneczko, tak to mają chmury, wiatr i deszcz. Oby w tym tygodniu pogoda troszkę była lepsza.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

16-07-2015 20:09:51

Łomianki / Warszawa
hello
u nas się ostatnio dzieje czasu brak na wszytsko.. w sb mamy wesele mojej najbliższej przyjaciółki do tego od poniedziałku idę do pracy dziewczyny idą na adaptacje do przedszkola i cały sierpeń będą razem chodzić prywatnie potem Tosia zostaje w tym przedszkolu a Gabi idzie do państwoego wię mamy trochę załatwiania i latania za tym wszystkim ale widzę że tu mega pustki wszystkie się wakacjują smiling smiley


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

pasia24 (offline)

16-07-2015 22:32:39

Kanada
ulinka- dziekujesmiling smiley dziewczyny co chwila by braly Adasia na rece wrr,
Halina- widze ze jestes bardzo zajeta.. i dzialka.. a mne na ogode nawet nie chce sie wyjsc.. wr brak organozacj z mojej stronysad smiley
Maxim - co to za praca? jak Ty to pogodzisz z hobby swoim? juz sie martwie o Ciebie smiling smiley
A my czas wakacj to czas kampingu, namiot ,las, jeziora.. w poprzednia niedziele bylismy u Zosi na obozie ZHP 500km od domu, a potem powrot, jechalo sie 5h w 1 str a czas wolny z dzieckiem ok 3h.. ehsad smiley no nic wyczekuje teraz jej powrotu w sobotesmiling smiley)
No wiec my obcujemy z przyroda! malo tego z misiami, w namiocie spray na msie na wypadek jego wizyty trezba je traktowac powaznie bo 2 razy juz je spotkalismy na zywo.. kawal miesa.. i szybsze jego biegi...
Czy tez macie taka ne fajna pogodesad smiley u nas 1 dzien slonca, a potem deszcz.. jak tu mieszkam jeszcze tak deszczowo nie bylo.. chociaz w okolicach szaleja pozary;/ a ogodek nasz jak pustynia... lejesz wode i nic nie pozostaje.. pewnie z tymi pozarami podobnie...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

16-07-2015 22:43:46

Kanada
kilka zaleglosci
lapiemy pierwsze usmiechy


staram sie unosic glowke


Zosia na obozie




Maja i Adas pod namiotem





[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-16 22:46 przez pasia24.

maxim16 (offline)

17-07-2015 15:23:43

Łomianki / Warszawa
Pasia - praca w żłobku jako pomoc opiekuna.. a hobby nie wiem po nocach spać nie będę może grinning smiley jej wziałaś Adasia pod namiot? ja bym się dała grinning smiley


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-17 15:29 przez maxim16.

ulinka (offline)

18-07-2015 10:16:52

Gdynia
pasia Super fotki smiling smiley Zosia już taka duża smiling smiley Na długo pojechała na obóz? Pod namiotem super smiling smiley Moje dzieci pierwszy raz spały rok temu.

maxim Fajna praca smiling smiley Będziesz miała z kim zostawić dziewczyny jak będą chore? Jakie masz hobby? Bo ja nic nie wiem.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.