MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

ulinka (offline)

19-09-2015 17:17:40

Gdynia
laska Mam nadzieję że chłopcy już zdrowi smiling smiley Te dywany są zrobione z wykładziny. My mieliśmy w starym mieszkaniu wykładziny i niestety brudzą się strasznie, myślę że na to może pomóc tylko odkurzacz piorący. Eh a z drugiej strony taki dywan jest 3 razy tańszy od takiego dywanu prawdziwego nie z wykładziny, więc w sumie jak za kilka lat będzie do wyrzucenia to nie będzie żal. Nie wiem czy za 5 lat dzieci nadal będą chciały mieć takie dywany. Madzi kupimy dywan na urodziny i cały czas jęczy że chce z drogami, nie daje się przekonać do innego. Piotrusia pokój będzie później robiony, ale jak Madzia będzie miała drogi to Piotruś nie odpuści winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

23-09-2015 00:23:49

pomorze
ulinka no wiesz, dzieci są wytrwałe w dążeniu do celu, no ale w końcu czasem jest też tak, ze nie koniecznie to co dzieciom sie podoba, nam się też podoba. Ale w sumie to mają być ich pokoje i czasem można kupić im to co oni chcieli by mieć w swoim pokoju.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

23-09-2015 21:16:16

Gdynia
laska Dlatego też Piotruś będzie miał firankę z rakietą eye rolling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

24-09-2015 16:40:30

Kanada
hej mamusie,
Ulinka- a bo te meble do nowego mieszkania ida tak? haha dywanik w auta - ja tez marze o takowym smiling smiley syprer sprawa dla chlopakowsmiling smiley)))))) hihi no siostrsmiling smiley))) hihi
Laska- nie widzialam tych plasterkow, ale moze nie zwracalam uwagi bo ja wole standardowo czyli plyn- hihi mam dokladnie ten co mowi 50% wodysmiling smiley
Ale popytam Ci wsrod znajomych, rozne inne gadzety do prania, ale tego nie testowalam.
Widze ze Hubi bedzie z Wami przez 2 lata, to mnei pocieszasz, bo ja panikuje ze nie kupilismy domu zeby Adam mial pokojsmiling smiley tzn jest tu na tyle pokoi ale.. ten jest standardowona biuro, ten jest na.. i nie ma dla Adasia, tzn tu jak sie kupuje to na ok 5 lat, moze z ta porspektywa nie myslalam o najmlodszym czlonku rodziny, hm moze wytrzymamy z mlodym ok 2 lat jak Wysmiling smiley
a nasz sezon sezon kamperowy zostal zamkniety szkoda bo jest ladna jesien, ale .. niestety Szkola Polska w soboty nam krzyzuje plany weekendowe;/
3.10 wreszcie jest termin urodzin Zosi urodzin ustalony, tak tak dziewczyny nie patrzcie na pasek kiedy je powinnam byla zrobicsad smiley ale tu nikogo w wakacje nie ma;/ potem rozruch szkoly, jednek drugiej.. i jest pazdziernik;/
Piszecie o chorobach, bylismy na lodowcu -2C, kurti zimowe i te sprawy, a po powrocie dziewczyny 40C- 41C goraczki.. i nic wiecej zadnych objawow.. 4 dzien je goraczka trzyma. Czekam na wyniki co to za wirus by podac antybiotyk..


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

halina2159 (offline)

26-09-2015 21:02:35

Skoczów
witam dziewczyny smiling smiley dawno mnie nie było ale brakuje mi czasu ostatnimi czasy bo i praca a musiałam sie szybko wdrożyć i nauczyc wszystkiego a tu ciągle jakieś niespodzianki i zmiany eh mam nadzieję że teraz juz bedzie tylko lepiej a do tego w wakcje robiliśmy mały remoncik w mieszkaniu i Patka do 1 -szej klasy wiec szykowanie wszystkiego ale na szczescie ksiażki wszystkie maja za darmo tylko do religi kupowałam no i zeszyty,plastyczne sprawy i tornister a Rafcio w 4-latkach też ma ksiażki i cały dumny bo się uczy smiling smiley do tego jeszcze zebrania w szkole i w przedszkolu i ćwiczenia oczek z Patką wiec doba trochę za krótka he he ale dajemy radę jestem dumna a Patki bo fajnie sobie radzi w szkole obwiałam sie o jej gadulstwo ale w szkole ją chwala że pracowita i pomocna i grzeczna więc mamę duma rozpiera smiling smiley Rafcio też ma ciekawe zajecia w przedszkolu i swoją panią którą uwielbia smiling smiley mąż własnie na zawodach rc wiec siedzę z dzieciakami w domku ale byliśmy dziś w szkole na pikniku rodzinnym wiec była zabawa smiling smiley a u Was widzę też sporo się dzieje ,Laska i Pasia widzę dzieciaczki rosną pieknie smiling smiley witam nowe mamy i życzę zdrówka wszystkim oraz pięknej i słoneczniej jesieni smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

26-09-2015 21:28:36

pomorze
ulinka no właśnie, firanka, też myślałam nad kupnem jakiejś dla dzieci w męski wzorek, ale zdecydowac się nie mogę na razie.

pasiu i tak pokamperowaliście sobie nieźle. A co do urodzin, to fakt, trochę późno, ale mówi sie lepiej późno niż w cale smiling smiley Więc udanej imprezy dla Zosi smiling smiley No i zdrówka dla dziewczyn!!!

halina no dzieci rosną, rosną. Teraz jeszcze moja siorka urodziła córkę i jutro właśnie pojedziemy ją poznać. Ale się cieszę smiling smiley

U nas ok, powoli obmyślam menu na przyjęcie chrzcinowe. Tak żeby było dużo, ale roboty mało, hi, hi smiling smiley Bo wszystko sama robię - no poza ciastami - bo to chcę kupić.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

roza_kowalczyk (offline)

20-10-2015 14:24:03

Warszawa
Cytuj
awiatorka
MamaOlusi ja też przez to przechodziłam smiling smiley mój Kamilek domaga się siostrzyczki koniecznie grinning smiley
A nie myśleliście o tym, zeby przenieść się gdzieś za miasto na przykład do domu jednorodzinnego? wiem, że pod Warszawą się nowe budują. Chyba pod Wawą, np. w Serocku...

Z tego co wiem to tam Dozbud buduje, aj myślałam jeszcze o San Marino w Ząbkach, bo już w 5-ke nie bardzo mieścimy się na 45 metrach.

ulinka (offline)

26-10-2015 19:59:53

Gdynia
Hej hej, dziewczynki, gdzie jesteście?

U nas smutno ostatnio, bo likwidują nam szkołę tzn Piotruś może tam kontynuować naukę, ale od nowego roku nie będzie już pierwszych klas, więc Madzia będzie musiała chodzić do innej szkoły sad smiley

Madzia ostatnio schudła ok 1,5 kg i tak się zastanawiam czy robić jej jakieś badania czy się nie przejmować eye rolling smiley

A my dalej jeszcze się ogarniamy w mieszkaniu tzn już wszystko wygląda normalnie, ale nie wszystko jeszcze mamy. Na razie dywan ma tylko Madzia, oczywiście w różowe drogi i dzieci są nim zachwycone.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

27-10-2015 17:30:43

pomorze
ulinko to wierzę, że dzieci szczęśliwe z tego dywanu, skoro tak mocno go chcieli smiling smileyA z tym ogarnianiem, to spokojnie, powolutku się zawsze coś zrobi. My też jeszcze daleko w proszku! R. co chwilę gdzieś ma wyjazd, szkolenie, to robota stoi, a jak jest w domku, to też zawsze coś innego wokół doku, albo gdzieś jedziemy, lub choćby z dziećmi człowiek tak inaczej chce ten dzień spędzić i czas ucieka, robota stoi. No ale to się da smiling smiley

My po chrzcie smiling smiley Fajno było, nie wszyscy przyjechali, ale i tak miałam 20 osób do wykarmienia smiling smiley Pogoda dopisała, Hubiś w kościółku nie spał całą mszę - rozglądał się co tu się dzieje smiling smiley Ale nie płakał i był grzeczny smiling smiley Teraz już mogę powiedzieć, że chrzest mam z głowy, za to powoli już myślę o pierwszej komunii Ksawka smiling smiley Już mamy 2 spotkania z księdzem za sobą - już mamy różańce poświęcone. No i teraz jak mogę, to jeżdżę z chłopcami do kościoła na różaniec - ale niestety nie pasuje nam codziennie. Bo różaniec jest o 7.30, gdzie do kościoła mamy ponad 5 km, muszę rano zbierać wszystkich 3 synów i jechać a w kościele zimno, to z Hubim mam robotę żeby wytrzymał mi cały różaniec - choć to tylko 15 minut jest. No ale i tak byliśmy parę razy - w sobotę już koniec różańca więc niby spoko, choć potem zaczną się adwentowe msze i znów co jakiś czas pojedziemy smiling smiley Już powoli obmyślam dekoracje na komunię, zaproszenia i takie tam smiling smiley Więc mam co robić smiling smiley A do tego w listopadzie chyba moja siorka będzie robiła chrzest swojej córki - to jeszcze taka bibka nam się szykuje smiling smiley

A co tam u reszty?


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasidi19 (offline)

13-12-2015 15:28:24

wałbrzych
Hej Dziewczyny!!!
Dawno Dawno mnie nie było ale za mało czasu a za dużo obowiązków;/
Ale nadrobiłam zaległości i poczytałam co tam u Was Dziewczynysmiling smiley

u nas jakoś leci. Filipek chodzi do zerowki . Podoba mu sie ma swoich kolegów ( szkoda że tylko najwiekszych łobuzów w grupie) ale cóz nie bede mu kolegów wybierać. Ja mam strasznie dużo pracy. Codziennie w pracy do 18 mało czasu na wszystko. A teraz jeszcze nie długo świeta i czas troche ogarnąć mieszkanie. Na szczęscie prezzenty już kupionesmiling smiley
A co tam u Was słychać?jak tam przygotowania do świąt?
Pozdrawiam cieplutko i buziaki dla mam i dla małych i tych wiekszych pociechwinking smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.