DUKAJĄCE MAMUŚKI :play_with_child:

Wysłane przez Sympatyczna 

Sympatyczna (offline)

11-10-2010 22:22:08

zapraszam wszystkie mamuśki do wymiany doświadczeń, chwalenia się wynikami i przepisami na pyszne dukanowe dania smiling smiley




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

sarahia (offline)

11-10-2010 22:51:00

Germany /Bc
Witam w dukanowym swiecie....troszke trwalo zanim sie zdecydowalam, ale nie zaluje i jestem z dnia na dzien coraz bardziej zadowolona...przeczytalam ksiazke...w sumie dwie (jedna zakupilam)

jestem 8dni na Dukanie i waga ladnie spada jak na poczatek, wiec to najlepsza motywacja i oby do konca wytrwac smiling smiley Niby do lutego 2011 mam juz miec upragniona wage (52,53kg), wiec jestem ciekawa czy sie sprawdzi...Takze II Faza az do lutego...o mama mija grinning smiley Damy rade...

Dzis juz nie mam fazy aby opisywac co jem...smiling smiley Ale generalnie, to nabial, ryby, w sosikach ziolowych tak samo z kurczakiem (piersi) i za kazdym razem inaczej smakuja smiling smiley a jutro 5dni z warzywami...jupi...zupke ugotuje smiling smiley
sympatyczna przymierzam sie do upieczenia chlebka...pieklas juz ?? Smaczny?





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-11 23:05 przez sarahia.

Sympatyczna (offline)

11-10-2010 23:05:48

Aniu - nie piekłam, bo akurat za pieczywem nie tęsknię, zawsze mało jadłam, jako zamiennik stosuje muffiny dukanowe smiling smiley za to sernik dwa razy w tygodniu smiling smiley




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

ssylwia (offline)

12-10-2010 10:15:16

Kraków/Wieliczka
Przyłączam się i ja, jako żona dukającego męża (stąd jadam też te potrawy), który lada moment przechodzi już na III fazę.
SYMPATYCZNA czy korzystasz z przepisów z tego forum dukana?
SARAHIA chlebek piekłam, udał się i był dość zjadliwy.

Mam fajny pomysł na odmieniony serek wiejski bo może się znudzić w końcu: serek wiejski taki chluptający, jajko na twardo i cebula, opcjonalnie w dni proteiny+warzywa można do niej dodać pomidorka. Smakuje pysznie, smacznego.


[link widoczny po zalogowaniu]

misia84 (offline)

12-10-2010 10:24:14

Kędzierzyn-Koźle
Witajcieuśmiech
Ja tez bylam dukajaca mamuska ale przez brak zapalu odpuscilam:whipping:Teraz ponownie wzielam sie za diete i mam na dzieje wytrzymacprzewracjący oczami
Ksiazka juz dawno przeczytana,korzystam tez z przepisow z tej samej strony co Wyradość
Ssylwia fajna odmiana serkathe finger smileymusze koniecznie skorzystacradość
Lacze sie z wami i trzymam kciukithe finger smileyMam nadzieje ze dam rade i dojde do upragnonej wagi z przed ciazydziecko skaczące po kanapie
Moj cel to zrzucenie 7kg ale jakby spadlo dodatkowe 2 to bym sie nie obrazilaMr. Green
Chlebek juz pieklam i mi bardzo smakowalradość


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Sympatyczna (offline)

12-10-2010 12:48:43

witam dukanki i żony dukających panów smiling smiley

ssylwia - ja w kuchni raczej eksperymentuję, niż korzystam z przepisów, jeśli już to sprawdzonych przez koleżanki smiling smiley

misia - wytrwałości życzę smiling smiley może suwaczek wagowy wstawisz, to będzie łatwiej kibicować smiling smiley





Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

fruzia (offline)

12-10-2010 20:18:36

dielheim/szczecin
to i ja sie przylaczam do tej stronki,choc na dukanie zaledwie 5 dni,i tylko 2 kg.minus,wczesniej przez 1,5 tyg,bylam na diecie garsciowej i tez 2 kg. minus,wiec suma sumarum 4 kg na minusie...a jeszcze tyle przede mnaprzewracjący oczami


[link widoczny po zalogowaniu]

fruzia (offline)

12-10-2010 20:23:05

dielheim/szczecin
sarahia-ja znowu do ciebie z prozba wielka...-jak jest po niemiecku..otreby przenne,bo zbozowe zakupilam,a moj maz nie umie przetlumaczyc wszystkich slow a juz napewno nie te....ale kupilam sobie kielki przenicy ,tez je sobie teraz wprowadzilam,choc nie wiem czy moge,ale one sa w sumie bez kalorji,ale duuuuuuzzzzzoooo za to maja zelaza i sa jak dla mnie nieco lepsze od otreb..


[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

12-10-2010 21:15:18

Germany /Bc
Witam....Dukanki grinning smiley

Jak ladnie coraz nas wiecej ...ssylwia, misia84,fruzia Witam, Witam....smiling smiley

ssylwia swietny ten urozmaicony serek...przepyszne mniaaaaami.....
Kasiu ja z czystej ciekawosi mam zamiar upiec...bo jeszcze nie tesknie za chlebem winking smiley Ale mnie zaciekawily te przepisy , np. chlebek ziolowy...brzmi obiecujaco....hehe...A ja niestety czas za bardzo nie mam na eksperymentowanie, to na stronke lookam za czyms smacznym...no i nalesniki polecam!! A za mala wiedze mam jak narazie aby samemu cos wymyslac, wole sie jeszcze odwzorowywac od madzejszych winking smiley hehe
fruzia nic sie nie przejmuj...kochana, powolutku i do przodu bedzie dobrze! Jestesmy tutaj aby podtrzymac sie na ducu, wiec kochana silna wla i do przodu! Ja tez mam duzo do zrzucenia, ale nakrecam sie pozytywnie....bo innego wyjscia nie mam po prostu...Mi waga stanela w miejscu...zobaczymy jak jutro bedzie...A co do problemu z wyproznieniem, to kochana otreby owsiane sa naprawde wybawieniem....ja nie mam z tym problemu...a po niemiecku Otreby pszenne to...die Weizenkleie mojmaz tez nie mial pojecia jak to przetlumaczyc smiling smiley ach Ci mezczyzni...hehe

Dzis w koncu mam warzywka, nawet tesknilam za nimi...zajadam sie jak nigdy smiling smiley
Pisac, jak tam Wasze samopoczucie i motywacja...u mnie oki, zadnej depresji jak dotad (tesciowa juz mi ja przepowiedziala i oberwalo sie mojemu mezowi, ze mi niby kaze sie odchudzac...ehhh... Dalam jej ksiazke do poczytania niech najpierw poczyta a pozniej krytykuje...hehe)





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-12 21:17 przez sarahia.

Sympatyczna (offline)

12-10-2010 21:48:20

witam nowe dukanki smiling smiley

otręby i tylko otręby - dziennie max łyżka pszennych i dwie łyżki owsianych, żadnych kiełków

fruzia - tu nie chodzi o zawartość kalorii, tylko max białka, zero węglowodanów i tłuszczy smiling smiley

książkę polecam jako obligatoryjny wstęp do diety - a właściwie wszystkie trzy smiling smiley zainteresowanym służę wersjami "e" smiling smiley





Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548750, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 77, Posty: 1374.