Muzyka dla bobasa

Wysłane przez katarzynabracka 

katarzynabracka (offline)

16-02-2009 14:52:01

Muzyka, podobnie jak inne, mniej doskonałe dźwięki, towarzyszy dziecku jeszcze w łonie matki. Uspokaja, relaksuje, pobudza, tak samo, jak nas, dorosłych.

czytaj więcej

malgorzatap (offline)

02-05-2009 14:53:16

Hjørring
Znajomi zachwycali sie plytami "Muzyka dla bobasa" a ja nie jestem w stanie ich zniesc wiec nie puszczam ich Maciusiowi (lubie muzyke klasyczna ale w normalnym wykonaniu a nie w postaci kocich jekow z jaka kojarzy mi sie z tych plyt).Na dobranoc spiewam Maciusiowi kolysanke a potem wychodzac z pokoju nastawiam plyte z muzyka Mozarta lub Bethovena (wybralam takie spokojne) - i widac efekt - Macius bardzo dobrze wycisza sie przy tej muzyce. A poza tym stworzyl sie taki wieczorny rytual,ktory ulatwia dziecku rozpoznanie - "teraz jest noc i trzeba spac".Doceniam to zwlaszcza teraz kiedy za oknem nadal jasno i nawet zaluzje nie daja ciemnosci w pokoju.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Życie nie powinno być podróżą do grobu. Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce, tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy dupy, krzycząc... "ALE TO BYŁA JAZDA..."

jmijeczka (offline)

02-05-2009 21:27:12

Wlkp
A ja puszczam mojej Emi muzyczke jaka sluchala w brzuszku czyli poporstu radia grinning smiley Przy tym sobie tanczymy i swietnie sie bawimy. Na wieczor w celu wyciszenia fajnie sie sprawdzaja kolysanki: Stary niedzwiedz, Dorotka, Wlazl kotek, Iskiereczka itp. grinning smiley

ptysiowa_mama (offline)

03-05-2009 12:12:10

Warszawa
Mnie akurat "Muzyka bobasa" - pierwsze dwie plytki - podobala się bardzo winking smiley ale Misiowi puszczalam tez normalne, dorosle wykonania klasyki. Ale jesli chodzi o zasypianie, to nic lepiej nie dziala niz kolysanki spiewane przez mamę winking smiley


jmijeczka (offline)

03-05-2009 12:27:54

Wlkp
ptysiowa hehe ja Emi tez spiewalam, ale teraz chyba ja wkurza moje fałszowanie wiec sie smieje i nici ze spiewania grinning smiley

malgorzatap (offline)

03-05-2009 12:53:28

Hjørring
Macius smial sie na poczatku - uwazal,ze to zaproszenie do zabawy. Teraz w miare jak spiewam stopniowo sie uspokaja wiec jak skoncze to wychodze zostawiajac wlaczona jakas plyte. Nieraz nawet nie wiem kiedy zasypia bo jak dyskretnie do niego zagladam to raz spi juz po 5 minutach raz jeszcze po 15-20 nie ale wtedy lezy spokojnie w lozeczku i sie rozglada.
A w dzien spiewamy sobie rozne wesole pioseneczki (Macius bardzo lubi tanczyc z mamusia)


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Życie nie powinno być podróżą do grobu. Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce, tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy dupy, krzycząc... "ALE TO BYŁA JAZDA..."

jmijeczka (offline)

03-05-2009 12:59:49

Wlkp
Wlasnie.. Emi tez uwielbia tanczyc grinning smiley smiling smiley

toja51 (offline)

05-05-2009 14:29:42

Kraków
Ja tez nie lubilam takich kawalkow niby dla dzieci. Tyle, ze ja wybralam samby i bosanovy, tez mialy dobre dzialanie kojaco-usypiajcesmiling smiley).

maks (offline)

18-04-2010 20:44:02

Bratian
moj maks jak byl malutki to spal przy muzyce teraz puszczam mu z laptopa kolysanki i zasypia jak aniolek:sleeping_baby_55:


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

jowita (offline)

26-04-2010 21:05:27

Lublin
Moja mała lubi reagee!!!! Naprawdę! Jak tylko usłyszy parę wesołych dźwięków nózki same latają a rączki im wtórują! Ale co do usypiania to tylko radio ciągle gdzieś w tle delikatnie pobrzmiewa....w przeciwnym razie byle szmer ją budzi!


[link widoczny po zalogowaniu]

Fiodor Dostojewski

Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548900, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 104, Posty: 19606.