Pielęgnacja noworodka. Porady na pierwsze tygodnie

Wysłane przez katarzynabracka 

katarzynabracka (offline)

16-02-2009 17:41:37

Patrzysz na delikatne, kruche ciałko swojego nowonarodzonego dziecka i zastanawiasz się czy będziesz potrafiła wszystko przy nim właściwie zrobić? Takie wątpliwości ma każda mama i to nie tylko przy pierwszym dziecku. Pierwszy raz jest najtrudniejszy – pierwsze przewijanie, pierwsza kąpiel, pielęgnacja pępka.

czytaj więcej

toja51 (offline)

07-05-2009 17:08:29

Kraków
To jasne, ze kazda (no prawie kazda) podchodzi z lekiem do pierwszej kapieli dziecka. Moja rada: najlepiej zalozyc, ze dziecko bedzie plakac i nie przejmowac sie tym placzem tylko starac sie zachowac spokoj i robic spokojnie swojesmiling smiley)

jmijeczka (offline)

07-05-2009 21:21:01

Wlkp
Pierwszej kapieli sie balam. Wykonywalam ja sama. Za drugim razem i kolejnym bylo ju tylko lepiej. Placzu nie bylo. Dziecko czulo sie bezpiecznie. Do dzisiaj kapiele sa znakomita rozrywka dla mojego dziecka.. uwielbia sie chlapac grinning smiley

zebrrra (offline)

27-07-2009 20:15:39

My kąpiemy we dwójkę- ja i mąż smiling smiley Tak jest trochę łatwiej- mąż trzyma, a ja myję. No ja jestem też od zabawiania smiling smiley Kilka razy kąpałam sama i nie było tak źle, ale trochę niewygodnie.


Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.

— Alighieri Dante

martaleszno (offline)

31-10-2014 21:52:17

Leszno
Kąpanie oddaję tacie - tak było z pierwszym dzieckiem i mam nadzieję, teraz też. Musi przecież mieć czynność zarezerwowaną tylko dla siebie. Ja mam karmienie on kąpanie. Syn ma już prawie 6 lat i kąpiele to nadal działka taty. Nie zwalniałam go z tej czynności, no chyba, że musiał być akurat w pracy.

mysia83 (offline)

03-02-2015 08:23:04

Rzeszów
My maluchy kąpaliśmy razem, a teraz się zmieniamy jak już są większe winking smiley Zresztą większością obowiązków się dzielimy. Za to obcinanie paznokci należy tylko do mnie winking smiley

donnavito (offline)

01-03-2015 14:39:11

Iława
Jak się widzi, jak położne myją dziecko, to się juz niczego nie boi
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548880, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 104, Posty: 19604.