Wakacje z małym dzieckiem

Wysłane przez katarzynabracka 

katarzynabracka (offline)

17-02-2009 10:18:41

Mam za sobą niejedne wakacje z maluchem. Mój syn Olek miał trzy miesiące, kiedy pojechaliśmy zimą w góry i niecały rok, kiedy zdecydowaliśmy się na podróż samolotem i wakacje w gorącym kurorcie. Pierwszy i drugi pobyt wspominam pozytywnie.

czytaj więcej

toja51 (offline)

05-05-2009 15:06:00

Kraków
Ja wybieralam na wakacje miejsca do 100 km od domu. To praktyczne przy malych dzieciach. Podroz nie jest straszna, w razie choroby mozna wrocic do domu. Dla mnie najwazniejsze byly: swieze powietrze, bezpieczny teren i atrakcje, ktore dzieciom urozmaica pobyt. Reszta moze byc jak na obozie harcerskimsmiling smiley)

boboagromama (offline)

22-05-2009 03:21:36

Jeżeli chodzi o wakacje z małym dzieckiem to u nas było tak...

Nasz syn i nasze różne doświadczenia wyjazdowe stały się dla nas natchnieniem
do stworzenia wyspecjalizowanego gospodarstwa agroturystycznego,
przystosowanego w szczególności dla rodzin z małymi dziećmi, w przedziale
wiekowym 0-6 lat.

Staramy się dopiąć wszystko na ostatni guzik, stworzyć miejce jak najlepiej
spełniające wymagania i oczekiwania naszych przyszłych Gości, dlatego też
zwracamy się z prośbą o wszelkie sugestie, opinie, pomysły- załączamy link do
naszej ankiety- jeżeli możecie to proszę wypełnijcie i współtwórzcie to
miejsce razem z nami. www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwestionariusz/4330/

Dziękujemy i pozdrawiamy, a za jakiś rok, no może dwa- jak już wszystko będzie
przygotowane- zapraszamy w nasze skoromne progi icon_wink.gif

Boboagromama i Boboagrotata z naszym Natchnieniem- Leośkiem

malgorzatap (offline)

22-05-2009 12:14:47

Hjørring
brawo boboagromama ! Bede czekac z niecierpliwoscia!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Życie nie powinno być podróżą do grobu. Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce, tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy dupy, krzycząc... "ALE TO BYŁA JAZDA..."

Sympatyczna (offline)

22-05-2009 21:57:30

boboagromama - a gdzie to??




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

boboagromama (offline)

23-05-2009 23:36:26

Dzięki malgorztap smiling smiley odezwiemy się jak już będziemy działać

boboagromama (offline)

23-05-2009 23:40:21

agrobobo znajdować się będzie na terenie gminy Bisztynek- na północ od Olsztyna i troszkę na wschód od Wielkich Jezior Mazurskich, a jak już będziemy działać to odpowiednio to rozgłosimy całemu światu winking smiley

pozdrawiam boboagromama

Joszka (offline)

19-06-2011 21:40:47

Ja tez nie obawiam się podróży z dzieckiem. Mój syn miał 2 tygodnie jak pojechał w swoją pierwszą podróż choć nie za długą bo tylko 200km grinning smiley ale zawsze coś.
Wiem z doświadczenia, że warto napewno przed podróżą pomyśleć o wykupieniu ubezpieczania turystycznego bo w życiu nigdy nic nie wiadomo. Wiem, że w np. generali ubezpieczenie obejmuje również opiekę nad dzieckiem nieletnim w sytuacji gdy coś zdarzyło się opiekunom, rodzicom. napewno to istotna sprawa bo jak wiadomo.. rożnie może być. Pokrywają oni wtedy wydatki za zakwaterowanie i wyżywienie maksymalnie za okres do 7 dni, z limitem dziennym do równowartości 100 euro.
co sądzicie?


[link widoczny po zalogowaniu]

peperonia (offline)

26-06-2013 13:01:38

Kraków
przy wyjeździe z maluszkiem trzeba tylko pamiętać o odpowiednim zaopatrzeniu apteczki, ja zawsze pamiętam szczególnie o orsalicie, niestety przy zmianie flory bakteryjnej dziecku często przytrafia się biegunka czy wymioty i żeby uniknąć odwodnienia podaję mu właśnie orsalit, wystarczy rozpuścić w wodzie i wypić, w opakowaniu są przydatne rureczka i pojemniczek więc łatwo go podać na wyjeździe

Na_Tayla (offline)

09-04-2014 17:45:59

Ostrzeszów
My wybieramy sie tego roku w czerwcu na słowację w góry nasz synek bedzie miał wtedy 6 miesięcy i nie mam żadnych obaw związanych z tym wyjazdem smiling smiley Wiem że odpoczniemy i spedzimy wspaniale czas całą rodziną smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548780, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 104, Posty: 19594.