Telewizja a dzieci

Wysłane przez katarzynabracka 

katarzynabracka (offline)

17-02-2009 10:36:05

W momencie, gdy w domu pojawia się noworodek, oglądanie telewizji trzeba ograniczyć do minimum. Dobrze by ten „członek rodziny”, na długo pozostał obcy dla dziecka. Bombardujący migającymi obrazkami i różnorodnymi dźwiękami sprzęt jest bowiem męczący.

czytaj więcej

toja51 (offline)

08-04-2009 16:21:30

Kraków
Prostym sposobem na nieogladanie przez male dziecko telewizji, jest nie wlaczanie telewizora przy dziecku. Moj starszy syn zaczal ogladac dobranocki dopiero, gdy mial 2 i pol roku i to tylko dlatego tak wczesnie, ze urodzil mu sie braciszek i mu bylo troche przykro, gdy kapalam malego. I na tej dobranocce moje dzieci poprzestaly az do 6. roku zycia, kiedy weszly juz w swiat kolegow i kolezanek i zaczely sie rozmowy o telewizji. Zreszta nie mielismy czasu na ogladanie TV, bo wciaz robilismy cos bardziej interesujacego, niz gapienie sie w ekran

kasiatarka (offline)

28-03-2013 13:16:07

Łódź
A u nas w domku nie ma telewizorka winking smiley))
jest super ,jest czas na rozmowę ,czas na zabawę,czas na czytanie książek...winking smiley
no nie powiem mamy Internet a TU następna pułapka !!!
fajne bajki ale pod kontrolą wszystko !!! wiem co Maxik ogląda winking smiley bo sama tym " zarządzam"
Max nauczył się wiele piosenek - kolorowe kredki, kotek Kłopotek ,cztery słonie , mydło lubi zabawę...winking smiley
ap ropo "teletubiś" jest na YouTube - bajka "świat małego ludwika" polecam winking smiley

Magdalen5 (offline)

04-11-2013 14:38:09

Lublin
widziałam projekty mebli dla rodziców, którzy wolą udawać, że nie mają telewizora smiling smiley Nowoczesny regał ma "skrytkę" na telewizor plazmowy, dość wariackie rozwiązanie, ale podoba mi się smiling smiley

Joszka (offline)

24-11-2013 17:26:05

U nas też Elmo wiedzie prym ale dodatkowo bardzo lubią Parauszka i przyjaciół oraz moje młodsze dzieci bardzo lubią świnkę Peppę i akurat jest nowy, 6 sezon.


[link widoczny po zalogowaniu]

bettyyy (offline)

02-12-2013 11:05:36

bajki są fajne dla dzieci Moje dziecko ogląda ale tylko kiedy ja mu włącze a tak ma inne zabawy i książki przedewszystkim które też lubi

zuz (offline)

13-05-2014 18:50:08

Warszawa
Ciekawski Georg jest rewelacyjny. Też go uwielbiamy. Jego przygody są dla nas inspiracja do wielu zabaw. Robimy zdjęcia jak Georg, budujemy domki dla zwierząt itd. Dlatego nie możemy się doczekać kiedy wróci do ramówki MiniMini+.

Joszka (offline)

19-05-2014 12:24:07

Dziś na fb mini mini widziałam info że od 1 czerwca będzie nowa seria kucyków a do tego przez cały dzień Maraton my little pony smiling smiley to będzie radość smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

zuz (offline)

03-06-2014 22:06:19

Warszawa
Kiedyś czytałam na innym portalu parentingowym o TreeFuTom. Bardzo zaciekawiło mnie, że ruchy które bohater prosi o powtarzanie za nim. To nie jest jakaś pierwsza, lepsza zbieranina wymachów, kopniaków itd. Tylko specjalne ćwiczenia, opracowane we współpracy z fizjoterapeutami. Aby usprawniać dzieciaki, wypracowywać równowagę itd. Podana też była nazwa jakiegoś schorzenia, którego oczywiście nazwy nie zapamiętałam. Które dotyka bardzo wielu dzieci. A objawia się zaburzeniami równowagi, problemami z koordynacją ruchową itd. I te ćwiczenia mają z nim walczyć. Super pomysł!

Joszka (offline)

09-06-2014 13:07:07

To ja nawet nie wiedziałam, że jest wznowienie Dużego Czerwonego Psa. Mój starszy syn się ucieszy bo kiedyś był taki czas że tylko Clifforda oglądam Widzę, że dziś o 17 jest emisja odcinka smiling smiley Sama przy kawie obejrzę z nimi a potem spacerek smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548570, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 104, Posty: 19573.