Becik czy rożek

Wysłane przez katarzynabracka 

marusia (offline)

17-12-2010 20:08:54

Wrocław
W naszym przypadku rożek wogóle się nie sprawdził, za to śpiworki jak najbardziej (zarówno cienkie do spania w łóżeczku, jak i grube do wózka).


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

28-03-2011 19:53:03

Łomianki / Warszawa
u na przez pierwsze 3 mies był w użytku rożek a teraz cały czas śpiworek smiling smiley i jest super smiling smiley


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

agulekr (offline)

29-12-2011 11:18:08

Częstochowa
Reasumując Wasze wypowiedzi rożek jest niezbędny, nie tylko w wyprawce szpitalnej smiling smiley
dzięki za podpowiedzi, właśnie kompletuję. Jeszcze tylko wózek, ale o tym poczytam w innych wątkach.

GusiuNesta (offline)

27-04-2012 13:58:45

Sieradz
Ja używałam rożka kilka dni po wyjściu ze szpitala... Ale Lilka nie lubi jak coś jej ruchy krępuje, więc rożek poszedł w odstawkę smiling smiley. Na noc przykrywam ją tylko cieniutkim kocykiem, ale chyba zacznę korzystać ze śpiworka, bo Mała się odkopuje smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

dziub3k (offline)

27-01-2013 20:41:30

Rzeszów
Ja miałam rożek zapinany na rzepkę i nie byłam z niego zadowolona bo po pierwsze się rozpinał, a po drugie nie otulał dobrze maluszka. W szpitalu miałam rożek na sznureczek i teraz to bym taki kupowała, byłam z niego zadowolona

MamaTataiJas (offline)

18-08-2014 08:52:09

Zgadzam sie ze rozek jest bardziej ergonomiczny dla maluszka niz becik, ale polecam rozki zawiazywane na kokarde, ktore pozwalaja regulować scisnięcie maluszka tak aby był stabliny w trzymaniu a zarazem nie było mu zaciasno. Co do śpiworków to jeszcze nie mam doświadczenia ale mysle o zakupesmiling smiley

pasia24 (offline)

02-11-2014 19:05:43

Kanada
U nas rozek byl od poczatku taki wymog szpitala. W domu ratowal gosci i moje nerwy bo pewniej bralo sie w nim maluszka. Potem stan spoczynku w wozku u lalek. Spiworki to super sprawa mialam 2 dla maluszka i potem do roku.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kejena (offline)

28-11-2014 11:41:50

Warszawa
Ciepły, miekki kocyk odpowiednio zawinięty doskonale sprawdzał się u nas w roli becika. Normalny becik- na rzepy mieliśmy, ale właściwie nie używaliśmy. Kocyk był idealny- zapewniał komfort odpowiedniego trzymania synka. Poza tym dla mężczyzny, który zwykle ma duże dłonie istotne jest, żeby czuł gdzie to dziecko jest- w beciku tego "czucia" brak.

wojtaszek (offline)

30-11-2014 20:44:59

Tarnów
U nas rożek przydał się zaraz po porodzie. Wygodniej jest w nim trzymać dziecko np podczas usypiania ale jak tylko maluch podrósł zakładałm mu śpiworek szczególnie na noc ponieważ bardzo lubi rozkopać kocyk. Generalnie uważam że nie powinno się utrudniać dziecku ruchów i zarówno ubranka jak i kocyki, spiworki powinny dziecku zapewnić swobodę ruchów.

gosiunia89 (offline)

29-04-2015 22:24:15

Rzeczyca
Ja używałam rożka od momentu kiedy moja córcia przyszła na świat i w domu do miesiąca czasu a później leżał nie używany.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548700, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 104, Posty: 19586.