Gimnastyka z maluchem

Wysłane przez katarzynabracka 

katarzynabracka (offline)

17-02-2009 14:34:33

Gimnastyka umożliwia mamie szybszy powrót do formy sprzed ciąży, a dla maluszka to wspólna zabawa. Kruchy noworodek jako partner do ćwiczeń jeszcze się nie nadaje, ale już sześciotygodniowy niemowlak, który uśmiecha się do mamy, wodzi za nią wzrokiem i rozpoznaje znajome twarze, będzie się świetnie bawił.

czytaj więcej

Ninka (offline)

06-03-2009 18:05:41

Kielce
Gimnastykę z dzieckiem polecam każdemu, nam towarzyszy od samego początku, przez całą ciążę ćwiczyłyśmy jogę smiling smiley która ma dobroczynny wpływ zarówno dla matki jak i dla rozwijającego się pod jej sercem dziecka, ale o pozytywnym wpływie jogi mogłabym rozwodzić się godzinami smiling smiley Teraz joga towarzyszy Martynce każdego dnia, uwielbia wyginać się w różne strony naśladując mnie, po za tym chodzimy na naukę pływania, a dodatkowo chodzi z tatusiem na basen, uwielbia wodę. W domu ćwiczymy na dużej piłce. Mam wrażenie że to wszystko sprawiło, że Martynka rozwija się znakomicie, ma wrodzone umiłowanie do zachowania symetrii w ciele, jest rezolutnym dzieckiem i bardzo radosnym. Polecam każdemu ćwiczenia z dzieckiem, zaszczepić w nim bycie fit smiling smiley aby kiedyś zamiast spędzać godziny przed telewizorem lub komputerem wolało pobiegać, to napewno będzie miało lepszy wpływ na jego zdrowie.

toja51 (offline)

06-05-2009 18:25:50

Kraków
Ja tez sie gimnastykowalam z dziecmi. Duzo przy tym bylo smiechu. Poranna gimnastyke z mama moi synowie traktowali jak dobra zabawe.

joanna25 (offline)

20-10-2014 16:52:37

no ja właśnie szukałam takiego artykułusmiling smiley mam zamiar ćwiczyć z moim synem, będzie mi pomagał wracać do formy z przed ciąży

martaleszno (offline)

15-12-2014 09:07:48

Leszno
trzeba wpajać maluchom, że ruch to samo zdrowie. Najlepiej to pokazywac niż tylko mówić, bo przeciez dzieciaki nas naśladują

donnavito (offline)

15-12-2014 14:24:20

Iława
a ja na razie to gimnastykuję tylko buzię, jedząc za dużosmiling smileypodobno skoro było 9 miesięcy ciązy, to tyle też trzeba na powrót do formysmiling smiley

wojtaszek (offline)

12-01-2015 20:16:50

Tarnów
Zgadzam się ze dziecko nalezy motywować do ćwiczeń i aktywności choć maluchy z reguły są bardzo aktywne. Nie można nie docenić w tym miejscu niektórych zabawek które świetnie nadają się nie tylko do zabawy ale i pomagają zdobyć nowe umiejętności, ćwiczyć mięśnie.

donnavito (offline)

29-01-2015 01:06:44

Iława
Może ebobas zamieściłby poradnik ze zdjęciami ćwiczeń dla maam z niemowlakami, taki ebobasowy?smiling smileyŻeby dziecko sie cieszyło, a mama chudła.

Modzelka8 (offline)

16-02-2015 11:35:49

Biała Piska
Ja ostatnio zaczęłam ćwiczyć z moim maluchem. Położyłam go na macie i zaczęłam robić rowerek. Mały się rozpłakała i na tym skończyła się nasza wspólna gimnastyka grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

karolina7 (offline)

16-02-2015 14:59:45

Leszno
Z maluszkiem ćwiczymy przysiady smiling smiley Bąbelkowi się podoba raz góra raz dół.. i do tego sobie na głos liczę ile zrobiłam, to Igoruś się śmieje tongue sticking out smiley


30.08.2014
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548960, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 104, Posty: 19612.